Росія будує ракетно-ядерний флот для нащадків

До 2050 року РФ створить бойові системи для флоту. Будівництво йде без права на помилку, інакше "нащадки не пробачать".

Командування Військово-морського флоту Росії закінчить створення збалансованого ракетно-ядерного флоту країни до 2050 року.

Про це заявив головнокомандуючий ВМФ РФ Володимир Висоцький.

За його словами, в концепції розвитку російського флоту враховується, що він "повинен відповідати національним інтересам і економічним можливостям держави".

"Має бути гармонійний розвиток. Ми будуватимемо не лише кораблі, а створюватимемо бойові системи. Я це називаю будівництво флоту з відкритою архітектурою, в якій присутні бойові системи, комплекси, кораблі, літаки, протиракетна оборона, космос, підводне середовище", - пояснив головком.

"Сьогодні ми будуємо флот не до 20-го і навіть не до 30-го років, ми будуємо флот як мінімум до 2050 року. Помилитися тут неможливо, це просто неприпустимо, інакше нащадки нам не пробачать", - резюмував Висоцький.

Нагадаємо, 26 липня (остання неділя липня) в Росії святкується День військово-морського флоту. Святкові заходи пройдуть на базах всіх чотирьох флотів країни, в тому числі і Чорноморського у Севастополі.

Напередодні святкування ситуація довкола Криму стала дуже напруженою. До скандалу з перевезенням ракет ЧФ РФ Севастополем додалася й ситуація з українським прапором на скалі Іліяс-Кая, який зник, а замість нього кримські козаки розмістили російський та андріївський прапори. Пізніше їх зняли бійці підрозділу "Альфа".

Крім того напередодні у Севастополі пройшов мітинг на підтримку Чорноморського флоту РФ. Мітингувальники ухвалили резолюцію "про безстрокове базування російського флоту в Севастополі".

Читайте також:

У Севастополі вирішили залишити в себе ЧФ назавжди

СБУ зняла російський прапор зі скелі в Криму

У Севастополі продавали фальшиві квитки на парад до дня ВМФ Росії

РНБО: дії Чорноморського флоту ставлять під загрозу безпеку України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: