Росія чекає від Заходу вибачень з приводу Грузії

Доповіддю "вперше підтверджена російська аргументація, що Грузія вчинила агресію".

Постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін вважає, що після оприлюднення міжнародної незалежною комісією з розслідування обставин конфлікту на Південному Кавказі в серпні 2008 року своїх висновків деяким західним політикам "доведеться принести Росії вибачення за те, що вони вилили на неї дуже багато бруду".

Нагадаємо, голова міжнародної комісії з розслідування обставин конфлікту на Південному Кавказі швейцарка Хайді Тальявіні передала 30 вересня в Брюсселі доповідь з висновками постпреда Росії. Одночасно документ був вручений представникам Грузії, Євросоюзу, ОБСЄ та ООН. Як заявив журналістам постійний представник Росії при ЄС Володимир Чижов, комісія назвала Грузію винною у розв'язанні конфлікту на Кавказі.

"У цій доповіді (комісії) правда пробила маленьку дірочку і вилізла назовні", - сказав Рогозін журналістам у Брюсселі.

За словами Рогозіна, доповіддю "вперше підтверджена російська аргументація, що Грузія вчинила агресію".

Рогозін звернув увагу, що на засіданні Ради Росія-НАТО 30 вересня ніхто з його учасників не висловився на підтримку доповіді. Якщо б в доповіді звинувачувалася Росія, відзначив Рогозін, "я уявляю той вереск, який би стояв в коридорах цієї організації, в якій ми перебуваємо".

Читайте також:

ЄС: війну почала Грузія після провокацій Росії

Рада Європи засудила Росію за війну в Грузії

Росія заявляє, що Грузія збирає сили для нової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: