Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія через півтора місяця запустить частину газопроводу в обхід України

Була випробувана перша нитка сухопутного відведення від "Північного потоку 2" - Eugal.

Російський "Газпром" планує вже від 1 січня 2020 року запустити в дію частину газопроводу "Північний потік-2", яким у майбутньому постачатиме газ до Європи в обхід України.

Ідеться про сухопутну нитку Eugal, випробування якої відбулися успішно. Про це йдеться в прес-релізі оператора газопроводу.

Нагадаємо, "Північний потік-2" - новий експортний газопровід з Росії до Європи через Балтійське море. Реалізацією проєкту "Північний потік-2" займається проектна компанія Nord Stream 2 AG. 51% цієї швейцарської компанії заарештував Англійський комерційний суд через борги "Газпрому" "Нафтогазу України".

Точкою входу газопроводу "Північний потік-2" в Балтійське море стане район Усть-Луги Ленінградської області, далі він пройде дном Балтійського моря і вийде на території Німеччини в районі Грайфсвальда, недалеко від точки виходу "Північного потоку". Протяжність маршруту - понад 1200 км.

Сукупна потужність двох ниток "Північного потоку-2" - 55 млрд куб. м газу на рік. Таким чином, сумарна проєктна потужність "Північного потоку" і "Північного потоку-2" складає 110 млрд куб. м газу на рік.

Північний потік_1
Газпром

Відео Парламент Німеччини проголосував за захист російського газопроводу "Північний потік - 2"

Бундестаг ухвалив нове газове законодавство ЄС для ще недобудованих газогонів. Але з певними поправками, які дозволяють прибрати останні бар'єри для завершення будівництва газопроводу в обхід України. Зокрема, зробили виняток для частини газогону, що прокладається в територіальних водах. Цим скористається "Газпром", бо 12 миль "Північного потоку - 2" пролягають під водою.    

Парламент Німеччини проголосував за захист російського газопроводу "Північний потік - 2"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції