Росія депортуватиме іноземців, в яких знайшли коронавірус з Китаю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мішустін затвердив "національний план боротьби" з поширенням інфекції.

Прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін заявив, що іноземців, в яких знайшли коронавірус з Китаю (2019 nCoV) можуть депортувати з РФ.

Про це 3 лютого пише "РБК".

Голова російського уряду зазначив, що, підписав 31 січня постанову, якою включив новий коронавірус до переліку захворювань, які становлять небезпеку для суспільства. Крім того, за словами Мішустіна, затверджений національний план боротьби з поширенням інфекції на території Росії.

"Це дозволить здійснювати депортацію іноземних громадян, якщо у них буде виявлена ​​така хвороба, і вводити спеціальні обмежувальні заходи, зокрема - це ізоляція і карантин", - сказав російський прем'єр.

Зазначимо, що станом на ранок 3 лютого кількість інфікованих коронавірусом з Уханя зросла до 14 405 людей. Недуга забрала вже 362 життя.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 86 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції