РФ дізналася, що США продали Грузії зброї на 100 млн

Існує різна інформація щодо вартості зброї: за однією вартість складає більше ста мільйонів рублів, за іншою - більше ста мільйонів доларів.

США у відповідь на прохання Грузії про військову допомогу запропонували республіці велику партію зброї і військової техніки. Про це повідомляє "джерело в російських спецслужбах".

США готові поставити Грузії комплекси ППО, протитанкові ракетні комплекси, а також автоматичну стрілецьку зброю і боєприпаси до нього. За словами джерела, мова йде, зокрема, про ЗРК "Петріот-3", ПЗРК "Стінгер", ТРК "Джавелін" і "Хелфайр-2".

Вказується приблизна вартість призначеного для Грузії озброєння. Правда, за інформацією ЗМІ, партія зброї коштує більше ста мільйонів рублів. Але потім зазначається, що її вартість складає більше ста мільйонів доларів.

Раніше, 5 листопада, начальник ГРУ Генштабу РФ Олександр Шляхтауров заявив, що "Грузія відновлює свій військовий потенціал за рахунок поставок озброєнь зарубіжними країнами". Він стверджував, що зброю постачають країни НАТО, а також Ізраїль і Україна.

Нагадаємо, що після російсько-грузинської війни 2008 року Росія намагалася добитися міжнародного ембарго на військові поставки Грузії. При цьому в Москві заявляли, що такі заходи необхідні для запобігання нових військових конфліктів. Однак широкої підтримки ця ініціатива не отримала.

У Грузії, відповідаючи на звинувачення з боку Москви, неодноразово відзначали, що поставки озброєння до республіки здійснюються відповідно до міжнародного права.

Останню заяву "джерела в російських спецслужбах" у Тбілісі поки не коментували.

Нагадаємо, 5 листопада російська розвідка звинуватила українську владу у поставках зброї до Грузії та попередила про новий збройний конфлікт на Кавказі.

Раніше РФ неодноразово звинувачувала Україну в поставках зброї до Грузії, зокрема під час збройного конфлікту серпня 2008 року.

Читайте також:

РФ знову звинуватила Україну в поставках зброї до Грузії

Грузія звинуватила Росію у викраденні 16 своїх громадян

Грузія і США розпочали спільні військові навчання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: