Росія домовилася з Китаєм про будівництво ще двох блоків АЕС

Росія підписала з Китаєм контракти на будівництво енергоблоків, які будуть забезпечені водяними енергетичними реакторами з потужністю 1000 мегават кожен.

Китайська компанія JNPC і "Атомстройекспорт" підписали контракти на будівництво другої черги (третього і четвертого енергоблоку) Тяньваньської АЕС. Першу чергу станції "Атомстройекспорт" здав в експлуатацію в 2007 році.

Енергоблоки будуть забезпечені водяними енергетичними реакторами з потужністю 1000 мегават кожен. Загальна вартість проекту раніше була оцінена в 1,3 мільярди євро.

За словами глави "Росатома" Сергія Кірієнка, перший і другий енергоблоки Тяньваньської АЕС, найбільш великого об'єкта економічного співробітництва між Росією та КНР, визнані кращими серед працюючих в Китаї.

Генеральний контракт на спорудження Тяньваньської АЕС був підписаний ЗАТ "Атомбудекспорт" і JNPC в 1997 році. На "Атомстройекспорт" було покладено виконання всіх зобов'язань щодо будівництва АЕС - від проектування до навчання китайського персоналу.

"Атомстройекспорт", що входить до структури "Росатому", виконує замовлення, що становлять більше 20 відсотків обсягу світового ринку будівництва АЕС. В даний час компанія працює над проектами в Індії, Ірані, Болгарії і Китаї.

Читайте також:

Росія і Китай здійснили ряд кібератак на Британію

Китай збільшив військовий бюджет до 78 мільярдів доларів

Ядерний демарш Путіна вразив США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: