Росія досі повсюдно втручається в американські вибори – розвідка США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кампанія РФ намагається послабити та розділити Сполучені Штати.

Втручання Росії у перебіг американських виборів триває і зараз.

Про це заявив директор Національної розвідки США Ден Коутс.

За його словами, РФ намагається втрутитись у середньострокові вибори. "Ми продовжуємо бачити широко розповсюджену російську кампанію, яка намагається послабити та розділити Сполучені Штати", - наголосив Коутс.

Як повідомляє Reuters, американські чиновники стверджують, що незаконна діяльність Россії спрямована, зокрема, на створення перешкод для голосування, забезпечення незаконного фінансування виборчих кампаній, кібератаки на інфраструктуру для голосування.

Також зазначається, що ФБР вже почало розслідування втручання у вибори. "Нам також відомо, що росіяни намагалися зламати і вкрасти інформацію кандидатів і урядовців", - сказав Коутс.

Раніше президент США Дональд Трамп закликав генпрокурора країни Джеффа Сешнса "просто зараз" припинити кримінальне розслідування співпраці його президентської кампанії з Росією заради впливу на вибори 2016 року. Після цього у Білому домі одразу запевнили, що заклик американського президента припинити розслідування не був наказом. "Трамп просто висловив свою думку", - заявили там.

ВідеоТрамп запросив Путіна до США

Запрошення російському президенту, як стало відомо кілька годин тому, передав радник Трампа з питань безпеки Джон Болтон, один з учасників переговорів з Путіном в понеділок у фінських Хельсінкі. Через зустріч віч-на-віч та поведінку Дональда Трампа на прес-конференції після неї Сполучені Штати лихоманить вже 5 добу. 

Трамп запросив Путіна до США

Залиште свій коментар

Вибір редакції