Росія готова відновити військову взаємодію з НАТО

Росія готова відновити співпрацю з НАТО у військовій області, яка була перервана під час війни Росії з Грузією.

Росія оголосила про готовність відновити співпрацю з НАТО у військовій області, яка було перервана в 2008 році під час війни Росії з Грузією. Про це заявив начальник генштабу збройних сил РФ генерал Микола Макаров після переговорів з головою Військового комітету НАТО адміралом ескадри Джампаоло Ді Паола.

"Ми знову готові разом шукати відповіді на сучасні виклики і загрози міжнародній безпеці, взаємоприйнятні розв'язки проблем, що накопичилися", - заявив Макаров.

За словами начальника генштабу, на зустрічі були підведені проміжні підсумки взаємодії Росії і НАТО у військовій області, початок якій було покладено в травні 2010 року в Брюсселі. "Нами взятий хороший старт - вже реалізовано близько половини наміченого. Вважаємо, що за кількістю пунктів в планах гнатися не варто. Необхідно вірно розставляти пріоритети спільної діяльності", - сказав генерал.

Зі свого боку Дж.Ді Паола підтвердив готовність НАТО підсилити в 2011 році взаємодію з Росією у питаннях боротьби з тероризмом. "Ми в наступні місяці будемо тісно працювати з нашими російськими колегами над планом спільних заходів 2011 року. Це буде робота в усіх напрямках, в тому числі з пошуку і рятування на морі, боротьбі з тероризмом, взаємодії в Афганістані і особливо з навчання і підготовки" , - підкреслив він.

Читайте також:

НАТО закупить для Афганістану російські вертольоти Мі-17

Росія має вдвічі потужніший ядерний арсенал за США

Обама: США не нав'язують іншим свою політику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: