Росія готувалася евакуювати дипломатів РФ та членів їхніх сімей з України - Білий дім

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія готувалася евакуювати дипломатів РФ та членів їхніх сімей з України - Білий дім

Фото: Associated Press

За словами Псакі, російська влада готувала "евакуювати" своїх дипломатів наприкінці грудня - на початку січня. 

Адміністрація Байдена прокоментувала інформацію про те, що Росія, нібито, планувала евакуювати родини своїх дипломатів з України. 

Про це під час брифінгу 18 січня повідомила речниця Білого дому Джен Псакі.

За її словами, США мають дані про те, що Російська Федерація планувала евакуювати російських дипломатів та членів їхніх сімей наприкінці грудня - на початку січня. 

"У нас є інформація, яка свідчить про те, що РФ готувалася евакуювати членів сімей з російського посольства в Україні наприкінці грудня - на початку січня, - заявила вона та додала: У нас немає оцінки щодо того, навіщо (Росія - ред.) це робили, а також значення цього".

Нагадаємо, американська газета The New York Times повідомила про те, що Росія, мовляв, почала вивозити родини своїх дипломатів з України. Утім, цю інформацію спростовують і в МЗС України, і в МЗС РФ. "Міністерство не отримувало від російської сторони інформацію про евакуацію співробітників дипломатичних установ Російської Федерації з України", - сказав речник українського МЗС.

Варто зазначити, що американська та українська сторони раніше повідомляли, що Росія може напасти на Україну на Різдво, 25 грудня. Згодом цю інформацію підтвердила американська розвідка.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація