Росія готується до масштабних випробувань гіперзвукових ракет - розвідка США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

РФ перекинула 20 ракет на полігон для випробувань.

Російська Федерація готується розпочати масштабні випробування гіперзвукових ракет "Кинджал".

Про це пише CNBC, посилаючись на дані розвідки США.

"Це говорить, що вони хочуть розробляти цю зброю в майбутньому. Росіяни вирішили, що їх влаштовує програма з розробки гіперзвукових ракет і тепер мають намір вдосконалити зброю шляхом випробувань", - розповіло джерело в розвідці.

Також там повідомили, що ракета класу "повітря-земля", що отримала назву "Кинджал", вже пройшла випробування не менше трьох разів. У липні Кремль успішно випробував зброю проти цілі, що розташована на відстані близько 500 миль.

Окрім того, в іншому звіті американської розвідки, за словами джерела, гіперзвукова ракета була встановлена ​​і запущена 12 разів з російського винищувача МіГ-31. Крім того, ведуться роботи з установки зброї на стратегічний бомбардувальник.

Нагадаємо, 1 лютого, США оголосили про рішення призупинити участь у ДРСМД від 2 лютого. Про це намір США заявляли ще в середині січня. Цьому передувало звинувачення Росії в порушенні договору, оскільки остання, за словами представників американського Держдепу, розробляє крилаті ракети наземного базування середнього радіусу дії, і це прямо порушує договір. Президент США Дональд Трамп уже заявив, що Сполучені Штати почнуть підготовку військового відповіді на порушення Росією зобов'язань.

Путін у свою чергу заявив, що РФ призупиняє участь у ДРСМД і починає розробку гіперзвукової ракети.

Детальніше про ракетний договір, чому США вирішили припинити в ньому участь, і які наслідки це матиме для світу читайте за посиланням.

Відео Путін пригрозив США новими ракетами

Хамство і погрози на адресу Вашингтонам. За словами господаря Кремля, Америка використовує надумані звинувачення проти Росії для обґрунтування свого рішення. Російський президент наголосив - якщо Вашингтон поставить такі ракети в Європу, то Москва не забариться з відповіддю і розгорне нові види озброєнь.

Путін пригрозив США новими ракетами

Залиште свій коментар

Вибір редакції