Росія готується до наймасовіших виборів за останні роки

У Росії "день тиші" перед регіональними виборами. 10 жовтня за голоси 30 мільйонів виборців змагатимуться 105 тисяч кандидатів.

У суботу в Росії оголошено "день тиші" перед єдиним днем голосування 10 жовтня. В цей день заборонена будь-яка передвиборна агітація, зокрема у засобах масової інформації. А в неділю на росіян очікують близько 7 тисяч 800 виборів регіонального та місцевого рівня.

Вибори 10 жовтня в ЦВК називають наймасовішими за останні роки: вони пройдуть більш, ніж у 70 регіонах країни, де за голоси 30 мільйонів виборців боротимуться близько ста тисяч кандидатів.

За своїми масштабами ця виборча кампанія у багато разів перевершує кампанію з виборів депутатів Держдуми: висунуто 105 тисяч кандидатів (на виборах у Держдуму зазвичай реєструється 5-7 тисяч).

У шести регіонах країни пройдуть вибори до законодавчих зборів: депутати будуть обрані в Костромській, Новосибірській, Бєлгородській, Магаданській і Челябінській областях, а також в Республіці Тіва. Крім того, 10 жовтня мешканці Махачкали і Самари оберуть мерів цих міст.

У перегонах беруть участь всі 7 зареєстрованих партій.

Очевидно, що у всіх шести суб'єктах, де пройдуть вибори законодавчих органів влади, представлені парламентські "Єдина Росія", КПРФ, ЛДПР і "Справедлива Росія". При цьому в Костромській і Новосибірській області в бюлетені потрапила тільки "велика четвірка", а списки всіх семи партій представлені лише в Челябінській області.

Виключно у цьому регіоні у виборах бере участь "Яблуко", "Права справа" внесено до бюлетенів також в Магаданській області, а "Патріоти Росії" ще в трьох суб'єктах. Напередодні голосування його учасники традиційно звинувачують один одного в порушеннях. Утім, чи справедливі ці звинувачення, стане відомо вже після виборів.

Найбільше кандидатів зареєстровано від партії "Єдина Росія" - 47 тисяч 813 людей, на другому місці - самовисуванці (39 тисяч 854 людини).

Від КПРФ зареєстровано 6 тисяч 122 кандидата, від ЛДПР - 4 тисяч 504, від "Справедливої Росії" - 4 тисячі 190, від партії "Права справа" - 1 тисячі 208, від "Яблука" - 212, від "Патріотів Росії "- 895 осіб.

Читайте також:

Росіяни в Інтернеті розкритикували підсумки путінського 10-річчя

Наступника Лужкова терміново прийняли в партію Путіна

Нова влада Москви дозволила опозиції мітингувати

Російська опозиція об'єдналася в коаліцію "За Росію без свавілля та корупції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: