Росія готується до військового удару з боку США

Міноборони РФ вже готується до можливих збройних конфліктів у близьких до неї регіонах.

У Міністерстві оборони РФ заявляють про зростання імовірності збройних конфліктів та їх потенційної небезпеки для Росії.

Про це міністр оборони Анатолій Сердюков сказав на розширеному засіданні колегії Міноборони РФ.
"Загалом аналіз військово-політичної ситуації дає нам змогу зробити висновок про зростання імовірності збройних конфліктів та їх потенційної небезпеки для нашої держави", - сказав Сердюков.

За його словами, військово-політична ситуація характеризувалася прагненням керівництва США досягти глобального лідерства, розширити військову присутність Сполучених Штатів і їхніх союзників у НАТО в регіонах, суміжних з Росією.

Він зазначив, що прагнення американської сторони були спрямовані на отримання доступу до сировини, енергетичних та інших ресурсів країн СНД. "Активно підтримувалися процеси, спрямовані на витіснення Росії з простору її традиційних інтересів", - наголосив він.

"На військово-політичну ситуацію суттєво впливав міжнародний тероризм і релігійний екстремізм, незаконна торгівля зброєю. Вони дедалі частіше виявлялися в країнах, що межують з Росією", - додав Сердюков.

За його словами, безпосередньою загрозою національним інтересам і військовій безпеці Російської Федерації став "напад Грузії на Південну Осетію". "Ця спроба врегулювати конфлікт силовим способом була спрямована, передусім, на дестабілізацію ситуації на Кавказі" - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заяиви, що Росія готується підвищувати боєготовність своїх військ за рахунок стратегічних ядерних сил через розширення НАТО біля її кордонів.

"Аналіз військово-політичної ситуації в світі показує, що у низці регіонів залишається серйозний конфліктний потенціал, зберігаються загрози, які несуть і локальні кризи, і міжнародний тероризм, не припиняються спроби розширення військової інфраструктури НАТО поблизу кордонів Росії", - заявив президент.

Читайте також:

Росія збільшує ядерний потенціал через розширення НАТО

Уго Чавес запропонував Росії повітряну базу для бомбардувальників

Франція та Німеччина ініціюють нову стратегію НАТО

Польща вже розчищає майданчик під американські ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: