Росія: Грузія готується до нової "серпневої війни"

МЗС Росії знову повідомило про можливі провокації з грузинського боку у Південній Осетії.

Росія в черговий раз заявила, що Грузія готує провокацію в Південній Осетії. За словами заступника глави російського МЗС Григорія Карасіна, в день початку серпневої війни Тбілісі планує провести в Цхінвалі "марш миру".

"Ми навчені тим, що будь-які форми, якими думає грузинська влада, завжди небезпечні, будь це так званий "марш миру" на Цхінвалі, або створення молодіжних патріотичних таборів поряд з кордонами Південної Осетії і Абхазії, або якісь інші акції. Вони хочуть створити просто нову серію цього "мирного маршу" і про це неодноразово заявляли", - сказав Карасін.

У вересні 2007 року Грузія розраховувала провести у Цхінвалі "марш миру", але потім відмовилася від проведення мітингу. Тоді МЗС РФ розцінив, що метою цієї акції було зіткнення учасників маршу з населенням Південної Осетії.

Це не перша заява з російського боку щодо можливості нової війни з Грузією. Раніше експерти заявляли, що сутички можуть поновитися після 6 липня.

Натомість президент Грузії Михайло Саакашвілі стверджує, що це Москва прагне нової війни. Напередодні він попросив у віце-президента США Джо Байдена зброї, щоб запобігти нападу Росії. За його словами, у Володимира Путіна "є сотні причин, щоб напасти на Грузію".

Читайте також:

Саакашвілі попросив у США зброї для захисту від Росії

Грузія стверджує, що Росія ввела до Абхазії спецназ та журналістів

Грузинський офіцер-втікач: Саакашвілі готує нову війну

Мєдвєдєв: НАТО готує в Грузії провокацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: