Росія хоче до Євросоюзу

Демократична партія Росії йде на вибори з ідеєю добитися вступу Росії до Європейського Союзу в 2017 році.

Демократична партія Росії (ДПР) йде на парламентські вибори з ідеєю добитися вступу Росії до Європейського Союзу в 2017 році. 

Про це заявив сьогодні на прес-конференції голова центрального комітету партії Андрій Богданов.
 
"Наша мета – вступити в ЄС у 2017 році", - сказав він. Лідер ДПР зазначив, що партія планує в 2009 році ініціювати всенародний референдум з питання приєднання Росії до ЄС. 

При цьому, за його словами, партія планує ініціювати референдум незалежно від того, чи вдасться їй пройти в Державну думу на виборах 2007 року. 

При цьому Богданов висловив упевненість, що його партія зможе подолати 7%-й виборчий бар'єр на нинішніх парламентських виборах. 

За його словами, дані соціологічних досліджень свідчать, що європейські цінності поділяє значна кількість росіян.
Кажучи про те, наскільки реальним бачиться йому вступ Росії в ЄС до 2017 року, лідер ДПР зазначив, що партія буде задоволена навіть в тому разі, якщо за цей час вдасться значно поліпшити відносини з Євросоюзом. 

"У Росії є приказка: "Під лежачий камінь вода не тече". Так от, ми починаємо потроху піднімати цей камінь… Якщо хоча б на грам покращають відносини з ЄС - ми вважатимемо, що і наш внесок в цьому буде", - сказав А.Богданов.

Демократична партія Росії – одна з найстаріших партій, була створена в травні 1990 року. 

2 вересня 2007 року Президент Росії Володимир Путін своїм указом призначив проведення виборів до Держдуми на 2 грудня цього року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: