Росія хоче створити 20 нових військових частин на кордонах з Україною і країнами Балтії

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія хоче створити 20 нових військових частин на кордонах з Україною і країнами Балтії

Associated Press

З'єднання планують утворити до кінця цього року.

У Міністерстві оборони Росії анонсували створення 20 нових військових частин в Західному військовому окрузі у відповідь на дії країн НАТО.

Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, пише "Комерсант".

Західний військовий округ межує з територіями України, Білорусі, Балтії та Фінляндії. Шойгу заявив, мовляв, на цьому напрямку зростає військова загроза.

"Дії наших західних колег руйнують систему безпеки в світі і змушують нас вжити заходів адекватної протидії. Ми постійно вдосконалюємо бойовий склад військ. До кінця року в Західному військовому окрузі буде сформовано близько 20 з'єднань і військових частин", - наголосив голова Міноборони РФ.

За його словами, ці дії синхронізовані з постачанням сучасного озброєння і військової техніки до російської армії, а також із підготовкою особового складу.

Як повідомлялося, наприкінці березня в Мережі з'явилося відео, на яких Росія стягує до окупованого Криму та кордонів з Україною ешелони з військовою технікою. Світові лідери вимагали в РФ відведення військ та наголошували на ескалації подій на Донбасі. 

В Росії заявляли, що їхня армія пересувається на території країни тими маршрутами, якими вважає за потрібне. Війська перебуватимуть біля українських кордонів доти, доки вирішить керівництво країни, заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков. 

22 квітня міністр оборони Росії Сергій Шойгу ухвалив рішення завершити перевіркові заходи в Південному та Західному військових округах, "оскільки всі поставлені цілі досягнуті". Російський міністр поставив завдання Генеральному штабу приступити від 23 квітня до повернення військ в пункти постійної дислокації.

Павло Клімкін вважає, що Путін не виграв в Україні, але поки й не програв

Павло Клімкін вважає, що Путін не виграв в Україні, але поки й не програв

 

Наступна публікація