Росія і Білорусь будуть виходити з кризи разом

Росія і Білорусь розробили власний антикризовий план і мають намір затвердити його. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Росія і Білорусь розробили власний антикризовий план і мають намір затвердити його. На думку президента РФ Дмитра Мєдвєдєва, державам під силу реалізувати спільну програму з подолання наслідків світової фінансової економічної кризи. Оцінюючи стосунки Москви і Мінська, Мєдвєдєв також заявив про значущість військово-політичної співпраці двох країн. "Знаковою подією" стало підписання угоди про створення єдиної регіональної системи ППО.

За словами президента Білорусі Олександра Лукашенка, в обставинах, що склалися, економічним стосункам необхідно додати "додаткового імпульсу". Лукашенко вважає за необхідне зв'язати питання створення єдиної системи ППО з комплексом заходів з поглиблення військово-технічної співпраці Москви і Мінська. Ці заяви прозвучали у вівторок на засіданні Вищої ради союзної держави.

З приводу економічного плану Мєдвєдєв заявив: "У нас підготовлені конкретні пропозиції і документи по боротьбі з фінансовою кризою, з негативними тенденціями". На думку російського президента, програма актуальна і своєчасна, двом державам необхідно забезпечити її "належне виконання".

Мєдвєдєв також заявив, що бюджетні асигнування на будівництво союзної держави будуть збільшені. Одним з пріоритетних завдань спільного розвитку, за його словами, є формування єдиного економічного і митного простору. "Ми готові активізувати цю роботу як в двосторонньому форматі, так і в рамках трійки ЕврАзЕс (Росія, Білорусія, Казахстан)", - говорить Мєдвєдєв.

У вівторок було також піднято питання про додання російському рублю статусу регіональної валюти.


Читайте також:
Президент Таджикистану поступився Мєдвєдєву
Киргизія отримає від Росії 450 млн. дол. за виведення американської бази
Росія почала мітингувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: