Росія і Білорусь знайшли протидію ПРО

Постачання ракетних комплексів "Іскандер" до Білорусії стане асиметричною відповіддю США щодо створення ПРО в Чехії і Польщі.

"Іскандер"
Lenta.ru
Росія скоро зможе обладнати "Іскандер" ракети збільшеної дальності.
Постачання оперативно-тактичних ракетних комплексів "Іскандер" до Білорусії стане асиметричною відповіддю на плани США щодо створення третього базового району ПРО на Європейському континенті. Про це повідомляється з посиланням на заяву начальника ракетних військ і артилерії Збройних сил РФ генерал-полковника Володимира Заріцкого.

"Будь-яка дія обов'язково зустрічає протидію, так само - і з елементами ПРО США в Чехії і Польщі", - додав генерал.

Заріцкий підкреслив також, що російські і білоруські ракетники тісно взаємодіють і мають намір розвивати співпрацю.

Заява Заріцкого стала відповіддю на повідомлення начальника ракетних військ і артилерії озброєних сил Білорусії Михайла Пузікова, який заявив про плановані постачання комплексів "Іскандер" з Росії.

Як відзначив Заріцкий, в даний час можливості "Іскандера" відповідають обмеженням договору про ракети середньої і малої дальності, що забороняє розробку, виробництво і розгортання ракет наземного базування дальністю від 500 до 5000 кілометрів.

Проте, у випадку виходу Росії з цього договору, "Іскандер" отримає ракети збільшеної дальності.

В даний час у війська поступає комплекс "Іскандер" базової модифікації, обладнаної одноступінчатими балістичними ракетами дальністю 280 кілометрів.

Перший дивізіон, обладнаний комплексами цього типу, вже несе бойове чергування в Північнокавказькому військовому окрузі. Надходження на озброєння комплексу з крилатими ракетами очікується в 2009 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: