Росія і Британія

Росія - заявила про вислання чотирьох британських дипломатів, і - припинення співпраці із Британією у боротьбі з тероризмом.

Росія
Росія - заявила про вислання чотирьох британських дипломатів
Так офіційна Москва відповіла на оголошення чотирьох співробітників російського посольства персонами нон-грата. Ще Росія припиняє оформлення віз британським  чиновникам, і не відряджатиме до Британії своїх офіційних осіб. 

Кремль - це вважає адекватною реакцією на дії британського уряду, який вдався до дипломатичних санкцій після відмови Москви видати головного фігуранта так званої справи Литвиненка - Андрія Лугового. Офіційний представник МЗС Росії заявив: відповідь його уряду британцям - мінімальна, бо могло бути гірше.

У Лондоні заявляють про розчарування діями Москви.

Міністр закордонних справ Великобританії Девід Мілібенд: «Ми дуже розчаровані тим, що російський уряд не виявив волі до співпраці у справі екстрадиції Андрія Лугового, підозрюваного в убивстві Олександа Литвиненка. Рішення вислати чотирьох наших дипломатів ми вважаємо абсолютно невиправданим, ми  робитимемо усе, щоб і вони, і їхні родини отримали належне їхньому статусу ставлення». 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: