Росія і Китай підписали 10 спільних документів

Під час візиту Дмитра Мєдвєдєва до Китаю було пудписано угоди в нафтогазовій, енергетичній та ядерній сфері.

Росія і Китай підписали 10 спільних документів в ході офіційного візиту президента РФ Дмитра Мєдвєдєва в КНР. Основні угоди укладені в нафтогазовій, енергетичній та ядерній сфері.

Після переговорів, що відбулися в Будинку зборів народних представників Дмитро Мєдвєдєв і голова КНР Ху Цзіньтао підписали спільну заяву у зв'язку 65-річчям закінчення Другої світової війни, а також спільну заяву про всебічне поглиблення російсько-китайських відносин партнерства і стратегічної взаємодії.

Також підписана угода між РФ і КНР про співробітництво в боротьбі з тероризмом, сепаратизмом і екстремізмом.

У числі підписаних документів також протокол про внесення змін угоди між урядом РФ і урядом КНР про співробітництво в нафтовій сфері від 21 квітня 2009 року і протокол до меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці у вугільній сфері.

У сфері енергетики також було підписано кілька документів: меморандум про взаєморозуміння між Міністерством енергетики РФ і Державним комітетом КНР з розвитку реформ і співробітництва в галузі енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, меморандум про взаєморозуміння між Міністерством енергетики РФ і Державним енергетичним управлінням Китаю про співпрацю в області розвитку електромережевого господарства та "Дорожня карта" щодо співпраці у вугільній сфері. У числі важливих домовленостей також угоду між державною корпорацією з атомної енергії "Росатом" і китайської державної корпорація ядерної промисловості про стратегічну взаємодію в галузі мирного використання атомної енергії.

Крім того, був підписаний контракт на технічний проект спорудження третього і четвертого блоків Тяньваньської атомної електростанції між ЗАТ "Атомбудекспорт" і Цзянсусською ядерною енергетичною корпорацією, китайською ядерно-енергетичною інжиніринговою компанією і китайською корпорацією промисловості ядерної енергії.

Голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер і президент китайської національної нафтогазової корпорації Цзян Цземінь підписали розширені основні умови поставок природного газу з Росії в Китай.

"Транснафта" і Китайська національна нафтогазова корпорація підписали генеральну угоду про співпрацю при здійсненні поставок нафти по нафтопроводу "Сковородино-Мохе". Крім того, контракт на постачання нафти з метою заповнення нафтопроводу "Сковородино-Дацин" підписаний між ВАТ "Роснафта" і Китайською національною нафтогазовою корпорацією.

У числі підписаних документів також меморандум між Федеральним агентством з рибальства РФ і Міністерством сільського господарства КНР про взаєморозуміння в галузі попередження незаконного неповідомляючого і нерегульованого промислу живих морських ресурсів, лист про наміри між компанією "РусАл" і китайською компанією "Норінко", а також угоду між ВАТ Банк ВТБ і Торгово-промисловим банком Китаю про кредитну лінію і меморандум про співпрацю між ВАТ "Територіальна генеруюча компанія" № 2 "і китайською компанією" Хуадянь "і Торгово-промисловим банком Китаю.

Читайте також:

Мєдвєдєв приїхав до Китаю торгуватися щодо ціни на газ

Березовський назвав Мєдвєдєва "повним нулем"

Мєдвєдєв: Росія і Україна разом

ВідеоРосія і Китай підписали 10 спільних документів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: