Росія і Німеччина обговорили створення спільного підручника з історії

Дмитро Мєдвєдєв і Ангела Меркель підтримали ідею створення російсько-німецького підручника з історії.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і канцлер ФРН Ангела Меркель підтримали ідею створення російсько-німецького підручника з історії.

"Це дуже важливо, з урахуванням того, що наша історія не була простою - вона була дуже різноманітною та періодами дуже драматичною", - заявив російський лідер в Єкатеринбурзі на російсько-німецькому форумі Петербурзький діалог.

"Дуже важливим є духовний діалог. І в російському, і в німецькому суспільстві існують моральні цінності, засновані на християнських коренях. І, звичайно, це і далі буде об'єднувати нас, допомагаючи у вирішенні різних питань сучасного життя", - вважає Медведєв.

Зі свого боку Ангела Меркель також підтримала ідею створення спільного підручника з історії: "Вважаю, що проект розробки загального підручника історії - дуже цікавий і важливий проект. Коли є можливість спільно писати історію - це вже той рівень, коли не існує більше забобон і перешкод на шляху знайомства один з одним. Тому цей проект не можна недооцінювати".

Раніше повідомлялося, що історики України, Білорусі і Росії планують у 2011 році випустити спільну книгу в трьох томах про військові події 1941 року на території трьох країн.

Читайте також:

Меркель пообіцяла посприяти у скасуванні віз між Росією і ЄС

Лукашенко пообіцяв "не повзати на колінах" перед Росією

Євросоюз підтримав плани Грузії щодо Абхазії та Південної Осетії

Янукович запропонував Росії і ЄС побудувати новий газопровід через Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: