Росія і Південна Осетія домовилися про безвізовий режим

Договір встановлює режим найбільшого сприяння для поїздок один до одного громадян двох країн.

Москва і Цхінвалі в понеділок, 1 лютого, домовилися про скасування візового режиму між Російською Федерацією і Південною Осетією.

Як заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров після підписання відповідної угоди, договір встановлює режим найбільшого сприяння для поїздок один до одного громадян двох країн.

Російський міністр також зауважив, що Женевські дискусії з безпеки у Закавказзі не можуть залишатися єдиним форумом, де Південна Осетія і Абхазія можуть доносити свою точку зору до партнерів. У зв'язку з цим Москва буде наполягати на тому, щоб надати проголошеним республікам право донести свою позицію щодо конфлікту з Грузією через ОБСЄ та ООН, зазначив Лавров.

Південноосетинський дипломат у свою чергу заявив, що договір сприятиме подальшому розвитку стратегічного партнерства між Росією і Південною Осетією. "Дана угода поповнить цілу низку двосторонніх міждержавних міжвідомчих угод, підписаних у розвитку великого договору про дружбу і співробітництво", - підкреслив глава МЗС Південної Осетії.

Нагадаємо, Росія визнала незалежність Південної Осетії після війни з Грузією у серпні 2008 року. Після цього Москва підписала з Цхінвалі низку договорів, серед яких угоди про військове співробітництво, а також про спільну охорону кордонів.

Читайте також:

У Грузії визначилися з тим, у який спосіб буде врегульована проблема Абхазії

Радник Буша пропонував втрутитися у російсько-грузинську війну

Російський дезертир розповів про озброєння в Південній Осетії

У 2010 році республіку Абхазія визнає низка тихоокеанських держав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: