Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія і Україна стали центральною темою зустрічі міністрів НАТО у Брюсселі

Альянс усе акцентованіше підтримує Київ у розв'язаній Кремлем гібридній війні.

Міністри оборони країн НАТО зустрілися у Брюсселі. Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заздалегідь анонсував важливість цього саміту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він тривав довше запланованого, бо на ньому точилися дискусії. У блоці все більше усвідомлюють загрозу з боку Росії та потребу практичної допомоги Україні. "Росія продовжує дестабілізувати ситуацію на сході України за допомогою своїх військових та фінансування сепаратистів. Ці кроки не знижують напруженість у наших відносинах і не вносять в них прогнозованості", - констатував генсек Альянсу.

Реакцією НАТО стало посилення обороноспроможності. Вперше за тривалий час країни північноатлантичного договору почали активно озброюватися. Сформовано нову структуру – управління розвідки, яке покликане стежити за переміщенням військ і ракет РФ. Блок вирішив посилити свою присутність у Чорному морі та фінансово й організаційно допомагати Україні в протистоянні російській агресії. Вітчизняні фахівці твердять, що вже зараз працює більше 40 спільних програм – це рекордно тісна співпраця з Альянсом. НАТО надає відчутну підтримку Україні в питаннях військової логістики, кіберзахисту, реформування військово-промислового комплексу та виходу з під залежності від російського виробництва зброї. Останні програми вигідні не тільки Києву, але й Брюсселю, оскільки відкривають можливості для кооперації з українськими оборонними заводами.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Відео НАТО створить управління розвідки, що слідкуватиме за рухом озброєних сил РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції