Росія і Вірменія створять єдину систему ППО

Створена Росією і Білорусією об'єднана система ППО - це тільки частка роботи, яка проводиться в рамках ОДКБ.

Росія і Вірменія створять об'єднану систему ППО, аналогічну договору з Білорусією. Про це заявив в п'ятницю на прес-конференції в Москві генеральний секретар Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) Микола Бордюжа.

Він повідомив, що створена Росією і Білорусією об'єднана система ППО - це тільки частка роботи, яка проводиться в рамках ОДКБ. Керівництво організації передбачає, що така ж спільна двостороння система буде створена Росією і Вірменією. В даний час, за словами Бордюжі, узгоджуються нормативні документи про створення об'єднаної системи ППО в Центральноазіатському регіоні. Цей документ знаходиться на розгляді.

На першому етапі створення об'єднаних систем ППО намічене в трьох регіонах - Східноєвропейському, Кавказькому і Центральноазіатському. Потім планується вийти на вищий ступінь, зачавши координувати діяльність всіх регіональних систем, виробляти єдині правила несення бойового чергування, а також систему обміну інформацією.

Нагадаємо, що 3 лютого Росія і Білорусія уклали угоду про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створенні Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони. Документ був підписаний в Кремлі за підсумками засідання Вищої Держради Союзної держави у присутності президентів двох країн.

Читайте також:
Мінськ відмовляється направляти своїх військових для участі у ОДКБ
Росія створить військовий союз з країн колишнього СРСР
Росія і Білорусь будуть виходити з кризи разом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: