Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія краще готова до наземної операції біля кордонів, ніж НАТО - американські аналітики

У НАТО побоюються, що РФ може зосередити величезну кількість бойової сили у Балтиці.

Американський аналітичний центр RAND презентував звіт про те, що Росія краще готова до наземної операції поблизу своїх кордонів, ніж НАТО.

Про це інформує The Economist.

"США та її європейський союзник НАТО витратили на оборону у 2015 році 871 млрд доларів, а Росія – 52 мільярди. Але зараз реальність є дещо іншою", –  повідомляє видання.

Так, РФ буде використовувати значну місцеву перевагу у будь-якій конфронтації з НАТО поблизу своїх кордонів.

ВідеоПутін сподівається подружитися із Заходом з допомогою ядерного кийка

Президент РФ напередодні зробив анонс свого чергового президентського терміну. Головним конкурентом чи то ворогом назвав США, погрожував атомними бомбами і ракетами за допомогою дешевої графіки російських ноу-хау. США у відповідь подовжили санкції проти Росії ще на рік.

Путін сподівається подружитися із Заходом з допомогою ядерного кийка

"Зараз командувачі НАТО побоюються, що Росія може зосередити упродовж короткого періоду часу величезну кількість бойової сили у Балтиці", – йдеться у повідомленні.

"У бойових танках Росія буде перевищувати кількісно НАТО на 5,9 до 1, в піхотних бойових машинах – на 4,6 до 1; в ракетній артилерії – 270 до жодного. І хоча НАТО буде користуватися перевагами у бойових літаках, їх ефективність буде значно зменшена, коли вони зіткнуться з найпотужнішою інтегрованою системою протиповітряної оборони", – зауважили аналітики RAND.

"Перевага Росії над НАТО збільшується завдяки здатності використовувати свої внутрішні сполучення для посилення швидкості. НАТО нехтує збереженням своєї військово-транспортної інфраструктури холодної війни", – переконаний аналітик Бен Баррі із Міжнародного інституту стратегічних досліджень.

Зокрема, залізничні системи не призначені для перевезення важких вантажних авто, а мости не можуть витримати ваги танків.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін під час промови перед Федеральними зборами 1 березня розповів про розробку нового озброєння, яке, за його словами, не має аналогів у світі, і недвозначно пригрозив Заходу готовністю застосувати ядерну зброю. Чим Путін лякав світ – читайте в огляді на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції