Росія купила ділянку землі біля Ейфелевої вежі

Російський уряд викупив земельну ділянку біля Ейфелевої вежі, де розміщуватиметься російський Духовний культурний центр. Вартість покупки оцінюється у 50 млн євро.

Росія купила земельну ділянку в Парижі, біля Ейфелевої вежі.

На ній буде побудований російський Духовний культурний центр, повідомив прес-секретар управління справами президента РФ Віктор Хреков.

Ділянка землі, на якій зараз розташовано комплекс будинків французької метеослужби, був виставлений на продаж урядом Франції.

Як заявляє французька влада, російська сторона запропонувала за неї найвищу ціну.

У конкурсі також брали участь Саудівська Аравія і Канада.

При цьому сума угоди не розкривається. Однак, за оцінкою паризьких експертів з нерухомості, квадратний метр в цьому районі коштує близько 7 тис. євро. Таким чином, приблизна вартість лота може перевищувати 50 млн євро.

У грудні минулого року у Парижі з аукціону продали 8-метрову частину сходів Ейфелевої вежі за 105 тисяч 400 євро. Новим власником прольоту в 40 сходинок з верхнього ярусу вежі став Верб Масон, власник майстерні з утилізації старих металевих виробів.

Надалі він збирається розрізати автогеном елемент знаменитих сходів і продати його по частинах.

Продана частина сходів є фрагментом розібраних в 1983 році на 24 частини гвинтових сходів, які з того часу поступово розпродають на аукціонах.

Читайте також:

В Росії виставили на продаж домен maidan.ru

У Москві готують посилення бойового складу Чорноморського флоту

Росію не запросили на економічну зустріч G8 в Канаді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: