Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія – мафія, Лавров – хуліган: американський сенатор розповів про поїздку до РФ

Республіканець Джон Кеннеді також особисто попередив російський уряд про можливість жорсткіших санкцій у разі чергового втручання у вибори.

Сенатор США та представник Республіканської партії Джон Кеннеді після поїздки в складі офіційної делегації до РФ заявив, що домовлятися з Росією все одно що домовлятися з мафією, а президенту Путіну взагалі не можна довіряти.

Він також розповів, що особисто застеріг російський уряд від втручання у вибори в США, оскільки це обернеться "ще жорсткішими санкціями, ніж є зараз", передає "Радіо Свобода".

"У Росії немає політичної філософії. Схоже на те, що можна назвати політичною філософією мафії. Їхня філософія - це гроші та влада, це філософія Путіна, він править залізною рукою, він диктатор", - заявив Кеннеді.

За його словами, більшість зустрічей делегацій були доволі "дивними", а голова російського МЗС Лавров – "хуліган".

Він також зазначив, що закликав росіян забратися зі сходу України, забратися з анексованого Криму та припинити бойові дії в Сирії, а навпаки – допомогти США врегулювати ситуацію і не дати Ірану закріпитися на півдні цієї країни.

Візит делегації парламентарів США до Росії тривав від 30 червня до 4 липня напередодні саміту президентів обох країн 16 липня в Гельсінкі. Під час поїздки вони провели зустрічі з керівництвом російського парламенту та членами уряду РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції