Росія має намір остаточно помиритися зі США

На саміті Росія - НАТО влада РФ розраховує завершити період "після холодної війни" і розпочати стратегічну співпрацю з альянсом.

На саміті Росія - НАТО в Лісабоні Росія сподівається зафіксувати завершення періоду "після холодної війни" та почати рухатися в бік стратегічного партнерства, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Сподіваюся, як і домовлялися з паном Расмуссеном (генсеком НАТО), ми зможемо зафіксувати завершення періоду після холодної війни", - сказав Лавров.

За його словами, цей період тривав довго.

"У ході цього періоду давалися взнаки ще рецидиви минулого, були елементи недовіри, були елементи обходу всіх запевнень, які давалися в 90-і роки, перш за все з питання про неподільність безпеки", - зазначив Лавров.

При цьому він висловив надію, що буде не просто підведена риска, а й будуть сформульовані завдання просування до стратегічного партнерства.

Зазначимо, влада Росії готова співпрацювати з НАТО з питань ПРО і створити протиракетний пул за умови дотримання інтересів безпеки всіх країн.

"Найбільш гостра тема. НАТО запропонувала Росії співпрацювати в цьому питанні. Ми вислухали пояснення про те, в яких формах це може відбуватися. Виходимо з того, що якщо це буде рівноправну взаємодію, починаючи зі спільного аналізу, спільних оцінок всіх ризиків, які в сфері ракетного розповсюдження існують, то така співпраця цілком можливо", - сказав Лавров.

За його словами, президент Росії готовий сформулювати свої додаткові пропозиції, які раніше вже робилися, "на предмет створення протиракетного пулу зацікавлених держав з участю РФ, США і європейських країн".

Нагадаємо, Москва отримала офіційне запрошення відвідати саміт НАТО в Лісабоні, який пройде 19-20 листопада.

Читайте також:

З усіх країн НАТО лише шість фінансують оборону на належному рівні

Франція і Великобританія увійдуть у військовий союз

Жириновський запропонував Росії вступити в НАТО

Росію офіційно запросили на саміт НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: