Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія модернізує бункер ядерної зброї у Калінінграді - ЗМІ

Активні роботи на об'єкті почалися 2016 року.

Росія займається модернізацією бункера-складу ядерної зброї у Калінінграді, розташованому між країнами Європейського Союзу. 

Про це повідомляє The Guardian.

Видання посилається на фото Федерації американських науковців, на якій видно, що на об'єкті, який має усі ознаки типового російського сховища ядерної зброї, відбуваються роботи з модернізації.

"Він має всі ознаки типових ядерних сховищ Росії. Там є великий зовнішній периметр багатошарової огорожі. Навколо самих бункерів стоїть тришарова огорожа. Це типові риси з усіх інших об'єктів зберігання ядерної зброї, про які ми знаємо в Росії", - каже керівник ядерних інформаційних проектів Ганс Крістенсен.

Зазначається, що роботи на об'єкті почалися 2016 року, а влітку було встановлено новий дах. Незважаючи на те, що фотографії не підтверджують наявність ядерної зброї у Калінінграді, вони доводять, що там відбувається активне будівництво.

Наразі невідомо, чи є ядерна зброя на об'єкті в Калінінграді, чи місце облаштовується таким чином, аби його можна було швидко привезти до бункера.

Нагадаємо, ще в лютому Збройні сили Російської Федерації розмістили під Калінінградом ракетні комплекси "Іскандер-М", призначені для знищення систем ППО та ПРО. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції