Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія може залишитися без гімну та прапора на Олімпійських іграх 2018 - NYT

Збірна країни може навіть виступати під нейтральним прапором.

У Міжнародному олімпійському комітеті розглядають можливі санкції проти Росії на Олімпіаді-2018 через допінг, пише The New York Times.

Через допінговий скандал на Олімпійських іграх 2014 року у Сочі, до якого були причетні близько 1000 спортсменів з 30 видів спорту, Росії загрожує низка обмежень. Зокрема, розглядається питання про заборону національного гімну країни та виходу делегації РФ разом з представниками усіх інших країн-учасниць під час церемонії відкриття. 

Видання зазначає, що, скоріш за все, МОК не стане зовсім забороняти Росії брати участь у Іграх, однак може накласти штраф або не допустить до участі спортсменів, причетних до вживання заборонених речовин.

Наразі представники багатьох країн закликають голову МОК Томаса Баха видати суворе рішення, про яке він оголосить вже на засідання на початку грудня. За менш ніж 100 днів до старту змагань найвищі посадові особи МОК мають ухвалити важливе рішення про те, як покарати країну за корупцію на кількох Олімпійських іграх, яка була підтримана на вищому державному рівні. Обговорюється навіть варіант участі російських спортсменів під нейтральним прапором та у формі без упізнавальної символіки.

Російські чиновники у відповідь погрожують зовсім зняти своїх спортсменів з майбутніх змагань, якщо санкції здадуться їм занадто жорсткими.

"Росіяни не будуть конкурувати під нейтральним прапором на Олімпійських іграх", - прокоментував президент російського олімпійського комітету Олександр Жуков.

Нагадаємо, у вересні Асоціація національних антидопінгових агентств заявила, що розслідування щодо вживання стимуляторів російськими спортсменами іде не в повному обсязі і закликала МОК відсторонити країну від змагань.

ВідеоОлімпійські ігри-2018 пройдуть у Кореї

Залиште свій коментар

Вибір редакції