Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія мститься за свій збитий у Сирії літак й нещадно обстрілює села та міста

Правозахисники нарахували десятки жертв та постраждалих.

Росія посилила обстріли у Сирії після того, як тамтешні повстанці збили її військовий літак Су-25, й російський пілот загинув.

Найбільше ударів завдають по містах та селах у провінції Ідліб. Бомби летять у житлові квартали. Розтрощені кілька будинків. Свідки кажуть, одна із бомб потрапила у лікарню. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Загалом, від російських авіаударів лише за одну ніч правозахисники нарахували десятки жертв та постраждалих. І це попри те, що про завершення російської операції у Сирії особисто президент РФ Володимир Путін оголошував тричі, востаннє – у грудні.

ВідеоРосія розпочала криваву помсту сирійським повстанцям за збитий літак

Росіяни посилили обстріли у Сирії після того, як тамтешні повстанці збили їхній військовий літак "СУ-25", й російський пілот загинув. Найбільше ударів завдають по містах та селах в провінції Ідліб. Бомби летять у житлові квартали. Розтрощені кілька будинків. Свідки кажуть, що одна із бомб потрапила у лікарню. Загалом, від російських авіаударів лише за одну ніч правозахисники нарахували десятки жертв та постраждалих.

Росія розпочала криваву помсту сирійським повстанцям за збитий літак

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції