Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія намагається втрутитись у вибори до Європарламенту, впливаючи на молодь – розвідка ЄС

РФ хоче зменшити явку молодих виборців.

Розвідувальні органи Євросоюзу моніторять спроби Росії втрутитися у вибори до Європарламенту, котрі розпочнуться 23 травня.

Про це інформує у суботу, 13 квітня, агенція dpa з посиланням на дані звітів розвідки ЄС.

Спроби РФ, як зазначено у звіті розвідслужб, включають вплив на мешканців ЄС з використанням соціальних мереж, а також державних телеканалів Росії на кшталт RT, котрий підтримує дружніх до Росії європейських політиків-євроскептиків.

Зокрема, за даними розвідки ЄС, РФ спрямовує свої пропагандистські дії на молодь Євросоюзу. У деяких описаних випадках йдеться про спроби посіяти в молоді сумніви щодо важливості Європарламенту і, таким чином, зменшити явку молодих виборців під час голосування 23-26 травня.

Російський уряд своєю чергою категорично відкидає такі закиди. МЗС РФ заявило агенції dpa, що Росія не втручається у вибори в державах ЄС, чи інших країнах і не має таких намірів.

Нагадаємо, Росія змінила тактику втручання у вибори через соцмережі, повідомляв Bloomberg із посиланням на експертів з кібербезпеки. Американці впевненні, що РФ збирається втрутитися у вибори в США.

ВідеоСпецпрокурор США закінчив розслідування втручання Кремля у вибори президента

Розслідування, проведене спецпрокурором Робертом Мюллером, завершене. Два роки його команда з'ясовувала: чи була змова штабу Трампа з росіянами. Результати своєї роботи Мюллер - у режимі надсекретності - напередодні передав Генпрокурору Вільяму Барру. На основі доповіді Барр має підготувати звіт для Конгресу. Що насправді написано в цьому документі, бачили тільки кілька людей у світі.  

Спецпрокурор США закінчив розслідування втручання Кремля у вибори президента

Вибір редакції