Росія-НАТО проведуть військові навчання

На російській території пройдуть військові навчання Росія-НАТО в рамках програми "Партнерство заради миру".

Глава європейського командування ВС США, генерал Бантц Креддок привітав ратифікацію Держдумою Угоди про правовий статус озброєних сил сил країн НАТО і держав-учасників програми "Партнерство заради миру" на території один одного, що відкриває можливість для потенційних сумісних військових навчань НАТО і Росії на російській території.

"Минулого місяця Держдума в Москві ратифікувала угоду між НАТО і Росією про статус сил "Партнерства заради миру" і цей крок дозволить здійснювати ще тіснішу практичну співпрацю і забезпечить також проведення потенційних навчань озброєних сил альянсу і Росії на російській території", - заявив генерал Креддок на слуханнях в конгресі США.

Зі слів командувача, сьогодні після п'яти років з моменту формування Ради РОСІЯ-НАТО, "має місце співпраця, що росте, між нашими озброєними силами". "Ми виробили всеосяжний план по боротьбі з тероризмом, а також амбітні програми по технічній співпраці в аерокосмічному управлінні і по протиракетній обороні театру військових дій", - повідомив генерал, додавши, що НАТО і Росія мають всі можливості для подальшого розширення своєї взаємодії. 

"Разом ми можемо зробити ще більше в оперативній взаємодії військ, участі в місіях по підтримці миру, в підтримці один одного в катастрофічних і надзвичайних ситуаціях, в боротьбі з тероризмом, а також в ході консультацій по нових викликах таким як боротьба з розповсюдженням", - сказав глава європейського командування ВС США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: