Росія не бачить іранської загрози

Міністр закордонних справ Росії заявив, що його країна не бачить загрози з боку Ірану та не вбачає потреби у розміщення системи ПРО США в Європі.

Сергій Лавров
Сергій Лавров вчергове виступив проти розміщення системи ПРО в Європі. (Фото: Wikipedia)

Голова Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров підтверджує, що Росія не бачить загрози з боку Ірану. 

"Ми не бачимо загрози з боку Ірану. Про це неодноразово заявляли російські керівники. І ми не бачимо причини, навіщо для виправдання розміщення системи ПРО в Європі використовується теза про іранську загрозу", - сказав Лавров на прес-конференції в Тегерані.

 
За його словами, якщо у американської сторони є побоювання з приводу іранської загрози, то вони можуть бути зняті за допомогою інформації, що поступає з габалінськой радіо-локаційної станції, використовувати яку для системи американської ПРО запропонував президент РФ Володимир Путін американському колезі Джорджу Бушу. 

Міністр повідомив, що він висловив російську позицію відносно розміщення американської ПРО та пропозиції Росії щодо спільного використання габалінськой РЛС в розмовах з президентом Ірану Махмудом Ахмадінежадом і міністром закордонних справ Ірану Манучхером Моттакі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: