Росія не дала кредит Білорусії

Нацбанк Білорусії заявляє, що не отримав від Росії частину кредиту, який та обіцяла надати до кінця лютого.

Росія не перевела на рахунки Білорусії частину стабілізаційного кредиту в півмільярда доларів, які Мінськ планував отримати до кінця лютого.

За даними Нацбанку Білорусії, наразі йдуть переговори, і найближчим часом угода про кредит повинна бути підписана. З чим пов'язана затримка, поки невідомо.

Росія і Білорусія домовилися про стабілізаційний кредит в два мільярди доларів ще в листопаді 2008 року. При цьому перший мільярд був виданий Мінську в 2008 році, а другий російський Мінфін повинен був перерахувати на початку 2009-го. Очікується, що друга частина кредиту буде передана Білорусії двома частинами по півмільярда доларів.

У Білорусії раніше відзначали, що нарощують зовнішній борг не через фінансову кризу, а для створення подушки безпеки в умовах загальносвітового спаду в економіці. Крім Росії, Білорусію кредитує Венесуела і Міжнародний валютний фонд. Окрім кредиту від Росії в два мільярди доларів, Білорусія сподівається привернути ще один кредит в сто мільярдів рублів. Він піде на розширення використання рубля у взаємних розрахунках.

Читайте також:

Місія МВФ готова повернутися в Україну

Східну Європу визнали епіцентром кризи

Економіка Білорусії у кращому стані, ніж у сусідніх країн

Росія і Білорусь будуть виходити з кризи разом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: