Росія не хоче втручатися в ситуацію у Білорусі

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв сподівається, що в результаті виборів Білорусь буде сучасною державою, "заснованою на демократії і дружбі зі своїми сусідами".

 Президент Росії Дмитро Мєдведєв вважає президентські вибори в Білорусі внутрішньою справою цієї країни. При цьому він сподівається, що білоруська держава продовжить розвиватися шляхом демократії.

"Те, що відбувається, - це, зрештою, є внутрішньою справою сусідньої нам держави", - сказав Мєдвєдєв.

"Звичайно, для нас розвиток держави і демократії Білорусі є дуже важливими, але вкотре хотів би наголосити - треба дочекатися (офіційних) результатів цих виборів, і ми тут виходимо з того, що ці результати повинні відображати суверенну волю народу Білорусі", - заявив Мєдвєдєв.

За його словами, він сподівається, що в результаті виборів Білорусь буде сучасною державою, "заснованою на демократії і дружбі зі своїми сусідами".

"Для Росії Білорусь, безвідносно до того, хто очолює країну, завжди буде однією з найближчих держав, однією з найбільш близьких країн, пов'язаною й історією, і культурою, і мовою ", - зазначив  Мєдвєдєв.

Зазначимо, що, згідно з проведеними соціологічними опитуваннями, більшість росіян вважають, що переобрання президента Білорусі Олександра Лукашенка не буде відповідати інтересам Росії.

Нагадаємо, за попередніми даними ЦВК, на недільних виборах в Білорусії переконливу перемогу отримав діючий президент, який набрав майже 80% голосів. Минулої ночі опозиціонери, які протестували проти підсумків голосування, кілька разів намагалися штурмувати в Мінську будинок уряду. Затримано сотні прихильників опозиції, в тому числі опозиційні кандидати в президенти.

Читайте також:

Лукашенко пообіцяв оприлюднити документи про зв'язки опозиції з Заходом

ОБСЄ не визнала вибори президента Білорусі легітимними

У Мінську затримали сімох опозиційних кандидатів у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: