Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не направлятиме своїх спостерігачів на українські вибори у рамках ОБСЄ

Раніше ЦВК не допустила 24 росіян до списку спостерігачів ОБСЄ.

Росія вирішила не направляти власних спостерігачів у рамках ОБСЄ на президентські вибори в Україні 2019 року.

Про це йдеться у заяві МЗС РФ.

Там зазначили, що напередодні ЦВК відмовила ОБСЄ в акредитації 24 росіян у складі їхньої спостережної місії на цих виборах.           

"Дискримінаційні кроки української влади на практиці позбавляють російських експертів можливості взяти участь у спостережній місії БДІПЛ. В умовах, що складаються, Російська Федерація змушена відмовитися від направлення спостерігачів до України, щоб не піддавати їх там загрозам явного переслідування", - заявили в російському МЗС.

Нагадаємо, 20 березня  Центральна виборча комісія відмовила Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ в реєстрації росіян міжнародними спостерігачами під час виборів президента України, які заплановані на 31 березня.  Напередодні, 7 лютого, Верховна Рада заборонила громадянам Росії бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах.

ВідеоСпостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Спостерігачів із Росії не пустять на вибори в Україну. Народні депутати ухвалили закон, який забороняє бути офіційним спостерігачем громадянам держави-агресорки, та особам, пропозиції щодо яких внесла країна-окупантка. За даними розвідки, РФ готує безпрецедентне втручання в українські вибори і вже передбачила на це близько 350 мільйонів доларів.

Спостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції