Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не повинна втручатись у інтеграцію в НАТО України та Грузії – Столтенберг

Генсек НАТО також підкреслив, що Альянс не хоче нової "холодної війни" з РФ.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс підтримує прагнення України та Грузії щодо набуття членства в організації, а Росія не має права втручатись у дії своїх сусідів.

Про це він розповів в інтерв’ю Deutsche Welle.

"Ми підтримуємо їхнє прагнення до трансатлантичної інтеграції, співпрацюємо з Грузією і надаємо їй допомогу в проведенні реформ. Ми підтримуємо і Україну. Питання про членство цих двох країн в НАТО вирішуватимуть лише вони самі разом з 29 членами альянсу. Ніхто, крім них, не зможе втрутитися в цей процес або його заблокувати. Росія не має права вирішувати, що повинні робити її сусіди", - заявив Столтенберг.

Він також зазначив, що НАТО не хоче нової "холодної війни" з Росією та її ізоляції, а прагне до діалогу. Однак, за словами Столтенберга, Альянс стежить за нарощуванням військового потенціалу в РФ, і тому підвищує рівень колективної оборони країн-членів, посилюючи свій військовий контингент в країнах Балтії, Польщі та чорноморському регіоні.

Нагадаємо, 26 червня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Під час розмови Порошенко підкреслив, що Україна продовжує реалізувати курс євроатлантичної інтеграції та реформування сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО, при цьому залучаючи практичну допомогу Альянсу.

ВідеоУкраїна може стати полем бою між НАТО та РФ. Мапа розстановки сил

Під час ефіру "Право на владу" військовий експерт Олег Жданов показав мапу партнерів та членів НАТО в Європі. Крім того, він зазначив, що у разі зіткнення НАТО та РФ, Україна може стати полем бою.   

Україна може стати полем бою між НАТО та РФ. Мапа розстановки сил

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції