Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не відмовляється від "Турецького" і "Південного" потоків – Путін

Президент РФ переконує, що все залежить від позиції ЄС.

Росія досі не відмовилася остаточно ані від "Турецького потоку", ані від "Південного потоку". Про це заявив президент РФ Володимир Путін.

"Що стосується експортних маршрутів по дну Чорного моря. Є певні труднощі політичного характеру в Туреччині, це відомо. Але ми остаточно не відмовляємося від жодного з проектів – ні від "Південного потоку", ні від "Турецького потоку", - наголосив російський лідер.

За його словами, долю проектів зараз мають вирішити в Євросоюзі.

"Нам потрібна тільки позиція Єврокомісії – ясна, зрозуміла. Цього немає поки, ні по одному з цих проектів", - сказав Путін.

Росія у грудні 2014 року оголосила про відмову від "Південного потоку", який повинен був пройти по території Болгарії, Сербії, Угорщини, на користь газопроводу, що проходить по території Туреччини ("Турецький потік"). Але цей проект був заморожений на тлі охолодження відносин Москви і Анкари після того, турецькі ВПС збили російський військовий літак.

Тим часом Євросоюз почав будівництво Трансадріатичного газопроводуВін зв'яже Грецію та Італію через Адріатичне море і Балкани.

Відео «Газпром» втратив підрядника для будівництва «Турецького потоку»

Залиште свій коментар

Вибір редакції