Росія ніколи не відмовиться від Південної Осетії та Абхазії

Президент Росії розповів, що багато світових лідерів також підтримують визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії, але бояться виступити відкрито.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв у роковини грузино-російської війни підтвердив, що Росія ніколи не відмовиться від визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії і не допустить нової агресії.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що рішення Росії про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії перегляду не підлягає.

"Підкреслю: це рішення перегляду не підлягає", - сказав Мєдвєдєв, за словами якого, це рішення було єдино можливим.

"Тільки так ми могли забезпечити безпеку людей і стабільність в кавказькому регіоні", - заявив він.

Мєдвєдєв закликав партнерів Росії відмовитися від ілюзій, що можна примусити Москву "дати зворотний хід".

"Ніяких зворотних ходів бути не може. Ми свій вибір зробили. Він був зроблений в серпні минулого року. Тепер тільки вперед", - сказав глава російської держави.

За словами Мєдвєдєва, визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії було не простим кроком для Росії і для нього як президента.

"Такі рішення ухвалюються раз і назавжди", - заявив він.
При цьому, повідомив президент Росії, більшість зарубіжних політиків в бесіді з ним визнає правомірність дій Росії, хоча і не говорить про це публічно.

"З ким би я не розмовляв після цих подій, практично всі відкрито, дивлячись мені в очі, говорять: "Так, ви мали рацію. Ми, на жаль, не можемо цього визнати з різних причин - через нашу роль і місце на міжнародній арені, через внутрішні причини, - але ви мали рацію", - розповів Мєдвєдєв.

Мєдвєдєв назвав 8 серпня "трагічною датою сучасної історії", а дії Грузії - "варварською агресією".

"Було розстріляне місто Цхінвал, убиті мирні громадяни. Тисячі людей стали жертвами гуманітарної катастрофи. Без притулку лишилися люди похилого віку, діти, жінки. Одразу були зведені нанівець всі багаторічні миротворчі зусилля по врегулюванню ситуації в Південній Осетії, розтоптані норми міжнародного права", - сказав президент РФ.

За його словами, те, що все відбувалося тоді знаходиться за межами людського розуміння.

Як повідомлялося, президент Росії упевнений, що керівництво Грузії рано чи пізно понесе суворе покарання за наказ про напад на Південну Осетію.

Читайте також:

Мєдвєдєв пообіцяв помститися Грузії за напад на Південну Осетію

У музеї геноциду осетин виставлена українська зброя

Кокойти: Україна не здатна бути самостійною державою

У Грузії спалюють російські прапори
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: