Росія обіцяє повне переоснащення ядерного озброєння до 2020 року

Сергій Іванов пообіцяв повне переоснащення ядерного озброєння до 2020 року і відзначив, що держоборонзамовлення - найефективніша антикризова міра.

Віце-прем'єр уряду РФ Сергій Іванов, що займається питаннями військової промисловості, заявив, що нова держпрограма озброєнь, розрахована на період з 2011 по 2020 рік, передбачає повне переоснащення стратегічних ядерних сил Росії до 2020 року.

"Станеться повна заміна російського супутникового угрупування на сучасніші апарати. Буде створено єдиний інформаційний простір поля бою. І звичайно, станеться перехід на абсолютно нові, інтелектуальні зразки озброєння і військової техніки", - заявив віце-прем'єр.

 За словами першого віце-прем'єра, таке величезне замовлення - це також і шанс на антикризове виживання для інших галузей економіки. Він підкреслив, що до кінця березня 2009 року відповідальні за розподіл держоборонзамовлення на 2009 рік міністерства і відомства повинні розмістити всі кошти - один трильйон рублів - на рахівницях 1400 стратегічних підприємств ОПК (оборонно-промислового комплексу). За словами віце-прем'єра, деякі підприємства вже отримали кошти держоборонзамовлення.

Іванов нагадав, що в галузі працюють близько півтора мільйонів людей і відзначив, що держоборонзамовлення - найефективніша антикризова міра.

Перший віце-прем'єр повідомив, що при затвердженні списку підприємств, яким надається держпідтримка, насамперед відбирали великі підприємства, щоб в містах не почалося серйозне безробіття.

Раніше повідомлялося, що в 2009-2011 році на держоборонзамовлення з бюджету буде виділено в цілому чотири трильйони рублів, причому ці статті витрат, як заявляв прем'єр-міністр Володимир Путін, не планується скорочувати у зв'язку з фінансовою кризою.

За словами Іванова, закладений в держпрограмі перехід на нові зразки озброєнь передбачає у тому числі і перехід на озброєння з використанням нанотехнологій. Віце-прем'єр відзначив, що в компанії "Сухий" вже розроблені зразки наноструктурованих матеріалів і "це вже не наукова фантастика, а реальність".


Читайте також:

 Іран заявив, що в нього є 6 тисяч ядерних центрифуг

Стала відома причина невдалого запуску "Булави"

Північна Корея готується до запуску ракети із супутником

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: