Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія обрала неправильний бік історії - віце-президент США

На думку Пенса, РФ сприяла Сирії у створенні хімзброї.

Росія та Іран знаходяться на неправильному боці історії.

Про це в Перу заявив віце-президент США Майк Пенс.

Він звинуватив РФ в тому, що Москва дозволила Сирії подовжити свою програму з вироблення хімічної зброї, попри її заборону кілька років тому.

"Наше повідомлення до Росії - ви перебуваєте на неправильному боці історії, - заявив Пенс. - Настав час, коли Росія отримує повідомлення, яке минулого вечора доставив президент Трамп, про те, що ви знаєте компанію, яку ви зберігаєте".

Пенс заявив, що Іран також частково винен в кривавих подіях у Сирії. "Росія та Іран знаходяться на неправильному боці історії", - додав Майк Пенс.

За словами віце-президента, США, Британія та Франція дійсно виконали місію, оскільки удари влучили у визначені цілі.

Нагадаємо, члени Ради безпеки ООН відхилили проект резолюції щодо ситуації в Сирії, яку запропонувала Російська Федерація. Російська резолюція засуджувала удар по Сирії і називала цей акт "агресією" і "порушенням міжнародного права і статуту ООН". Документ вимагав негайно припинити "агресію проти Сирії", а також надати "всі необхідні умови для завершення розслідування місії щодо встановлення фактів ОЗХЗ у Сирії".

ВідеоСША, Британія та Франція завдали авіаудару по стратегічних об'єктах Асада та РФ у Сирії

Літаки й ракети серед ночі завдали ударів по трьох цілях в районі Дамаска та Хомса, всі три - це дослідницькі інститути, які пов'язують з програмою створення хімічної зброї. Так Сполучені Штати, Британія та Франція відповіли сирійському диктатору та Кремлю на хімічну атаку міста Дума, внаслідок якої загинуло 70 та отруїлися півтисячі людей.

США, Британія та Франція завдали авіаудару по стратегічних об'єктах Асада та РФ у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції