Росія очікує різкого зростання захворювань на свинячий грип

Поки жодного випадку зараження всередині країни не зафіксовано, проте хворі постійно прибувають з-за кордону.

Геннадій Оніщенко
Головний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко
В Росії кількість офіційно підтверджених випадків грипу А/H1N1 в Росії досягла дев'яти. При цьому кількість хворих на свинячий грип у найближчий день може різко зрости.

Про це 20 липня повідомив головний російський санітарний лікар Геннадій Оніщенко.

"Ми з вами спостерігаємо різке наростання кількості нових випадків, які ми розглядуємо як підозрілі або вже ведемо як хворих... Не дивлячись на зростання кількості реєстрованих захворювань, ми ще не отримали жодного випадку зараження всередині країни", - сказав Оніщенко. Він наголосив, що всі хворі прибули з-за кордону.

Таким чином, спалах свинячого грипу зафіксований вже в шести регіонах країни. Зокрема хворі є в Москві і Петербурзі, а також Московській, Калузькій і Томській областях.

Головний санітарний лікар РФ також відзначив, що в найближчий день у Росії можуть бути підтверджені ще п'ять-шість випадків свинячого грипу. Точні дані про це будуть через день-два, додав Оніщенко.

Він повідомив, що первинний тест у чотирьох людей з підозрою на грип дав позитивний результат. "Ми повинні будемо зробити сіквел у науковому центрі "Вектор", і в найближчі два дні ми остаточно вирішимо, куди цю групу відносити", - сказав Оніщенко.

Він відзначив, що серед громадян, що знаходяться під підозрою, молода вагітна жінка, яка повернулася після відпочинку з Болгарії і була госпіталізована з високою температурою. З нею разом подорожував син віком близько трьох років. У нього також підвищилася температура.

Оніщенко закликав росіян почати робити щеплення від свинячого грипу. Масова вакцинація в Росії почнеться не раніше вересня цього року, додав він.

Нагадаємо, у світі на сьогоднішній день зареєстровано 129 тисяч 911 випадків захворювання на грип A/H1N1, із них зі смертельним результатом 743.

Найбільше захворювань зареєстровано в США – понад 40 тисяч (263 померлих), Мексиці - понад 11 тисяч (121 померлий), Канаді – понад 10 тисяч (45 померлих).
Загалом грип A/H1N1 виявлено в 139 країнах світу.

Щодня в світі реєструється близько 2 тисяч хворих на грип A/H1N1.

Читайте також:

Щодня у світі реєструються 2 тисячі хворих на свинячий грип

Імунітет від свинячого грипу мають лише 90-річні люди

Французи почали масовий випуск вакцини проти грипу А

Свинячий та пташиний грип поєднаються у смертоносний вірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: