Росія очолила Раду Безпеки ООН

Згідно з принципом ротації за абеткою, у серпні Раду Безпеки ООН очолюватиме російська делегація. Своє головування вона присвятить проблемам в Косові та на Близькому Сході.

З 1 серпня Росія на місяць очолила Раду Безпеки ООН. Планується, що своє головування російська делегація присвятить проблемам в Косові та на Близькому Сході, а також проблематиці миротворчості ООН.

Згідно з принципом ротації за абеткою, прийнятому в Раді безпеки, постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін змінить на посту голови керівника місії Нігерії при Об'єднаних Націях Джой Огву.

У понеділок, 2 серпня, Чуркін проведе двосторонні зустрічі з іншими представниками Ради Безпеки для узгодження плану роботи, 3 серпня програма роботи буде офіційно затверджена всіма членами організації.

До Ради Безпеки ООН входять 15 членів, п'ять з яких - Росія, США, Китай, Франція і Великобританія - є постійними. Всі вони мають в Радбезі право вето. Ще десять непостійних членів обираються Генеральною Асамблеєю строком на два роки. Щороку проводиться заміна п'яти з них.

Читайте також:

Євросоюз схвалив нові санкції проти Ірану

Ахмадінежад передбачив дві нові війни на Близькому Сході

Сербський парламент хоче через ООН домагатися компромісу щодо Косова

Росія припинила участь в антитерористичній операції НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: