Росія очолила список авторитарних держав світу

Freedom House включив Росію, Китай, Іран та Венесуелу до авторитарних держав, які загрожують західній демократії.

Росія, Китай, Іран і Венесуела - авторитарні державами, які "активно підривають демократію як всередині своїх кордонів, так і за їхніми межами", йдеться у звіті американської неурядової організації Freedom House.

Документ під назвою "Підрив демократії: Авторитарні країни XXI століття" був представлений до 20-ї річниці придушення китайською владою виступів активістів руху за демократію на площі Тяньаньмень.

Freedom House стверджує, що "авторитарні системи" Росії, Китаю, Ірану та Венесуели представляють велику загрозу для західних "демократичних інститутів"

"Авторитарні режими знецінюють міжнародні норми і стандарти, вироблені демократичним світом за останні декілька десятиліть, погрожуючи експортом нестабільності і порушень, які породжують їх системи", - зазначається у звіті.

Як вказує Freedom House, Китай з його сильною виробничою і торговою базою, а також багаті нафтою Іран, Росія і Венесуела мають багато спільного, не зважаючи на відмінність їх політичних систем та історії.

Авторитарні капіталістичний Китай і Росія будують системи, які сполучають в собі "вражаючий економічний розвиток з вражаючим в рівній мірі апаратом політичного контролю". В Ірані, у якому правлять мусульмани-шиїти, і у Венесуелі, на чолі якої стоїть "латиноамериканський лідер нового типу", пройшли, на думку авторів, "керовані" вибори, що супроводжувалися тиском на опозицію та ЗМІ.

Правлячі сили в цих чотирьох країнах підтримують свій контроль жорстким обмеженнями на засоби масової інформації та Інтернет, розповсюдженням націоналістичних версій історії в шкільних підручниках і використанням багатств країни в своїх власних інтересах, - наголошує Freedom House.

У документі також згадується Пакистан, яким часто керували військові, а також у зв'язку зі зростанням кількості екстремістських виступів.

Читайте також:

Обама: США не нав'язуватиме свої цінності іншим країнам

За свободою слова Україна поступається Гондурасу

Мєдвєдєв доручив ФСБ виявляти і знищувати бандитів

Іран звинуватив США в організації теракту в мечеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: