Росія офіційно підтвердила існування контракту на продаж МіГ-31Е сирійцям

В 2007 році Росія підписала з Сирією два контракти - про постачання МіГ-29М і МіГ-31Е. Перший контракт виконується, тоді як другий все ще не набув чинності.

Російська влада вперше офіційно заявила про плани продажу літаків МіГ-31Е до Сирії. Як повідомляє голова "Об'єднаної авіабудівної корпорації" Олексій Федоров, РФ планує поставити сирійцям вісім літаків.

Федоров розповів, що в 2007 році Росія підписала з Сирією два контракти - про постачання МіГ-29М і МіГ-31Е. Перший контракт виконується, тоді як другий все ще не набув чинності. В даний час ведуться переговори про реалізацію договору на постачання МіГ-31Е.

Дотепер російський уряд заперечував плани поставок сирійцям літаків МіГ-31Е.

Згідно з угодою, Росія планує продати сирійцям вісім МіГ-31Е за 400-500 млн доларів. Однак чотири з цих літаків в даний час проходять у справі про шахрайство. Як повідомлялося раніше, прокурорська перевірка виявила, що літаки, що зберігалися на авіазаводі "Сокіл" як мобілізаційного резерву, були незаконно продані компанії "Металснаб", причому за ціною 153 рубля за літак.

Але, за словами генерального директора "Сокола" Олександра Карезіна, літаки викупив завод, щоб виконати контракт. Підприємство вже мало у своєму розпорядженні чотири МіГ-31Е і шукало ще чотири, для чого і викупило літаки, які зберігалися як мобілізаційний резерв.

Питання про літаки вирішується прокуратурою Нижнього Новгорода, деякі юристи вважають, що МІГ-31Е можуть бути заарештовані. Однак, на думку експерта "Центру аналізу стратегій і технологій" Костянтина Макієнко, проблема зникне відразу після того, як уряд РФ вирішить виконати контракт з Сирією і продати літаки. Він вважає, що до фіналу переговорів з сирійською стороною проблема вирішиться.

Читайте також:

Росія активно готує сирійський порт Тартус для свого флоту

Екс-глава Пентагону: США використовують ядерну зброю щодня

США не виключають удару по Ірану і бояться ядерної війни

Киргизька авіабаза "Манас" стане транзитним центром для США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: