Росія передала президенту Польщі копію літака, що розбився під Смоленськом

Літак Ту-154М з бортовим номером 102, який є точною копією борту 101, що розбився в квітні під Смоленськом, 21 вересня з відправиться до Варшави для президентського авіазагону.

Представники Республіки Польща отримали від фахівців Самарського авіаційного заводу "Авіакор" літак Ту-154М з бортовим номером 102, який є точною копією борту 101, що розбився в квітні під Смоленськом.

"Ми закриваємо замовлення на ремонт і модернізацію двох літаків для міністерства оборони Польщі. У рамках контракту ми виконали капітальний ремонт лайнера, всіх систем устаткування, двигунів, проведена модернізація та оновлення салону літака", - сказав генеральний директор ВАТ "Авіакор-авіаційний завод" Олексій Гусєв.

За його словами, в рамках контракту також виконаний повний комплекс наземних і льотних випробувань, у тому числі з екіпажем замовника - Міноборони Польщі.

Заводський аеродром президентський борт залишив під керуванням екіпажу заводу "Аваіакор". 21 вересня з самарського міжнародного аеропорту "Курумоч" повітряне судно вже під управлінням польських льотчиків відправиться до Варшави.

"На цьому наші відносини з польською стороною не закінчуються. Надалі вони будуть на основі сервісного контракту з підтримання льотної придатності літака. Міжремонтний ресурс літака визначено в шість років. Тепер у президентському авіазагоні залишається один Ту-154М з бортовим номером 102", - підкреслив Гусєв.

Він відзначив, що фахівці Самарського заводу стежать за ходом розслідування авіакатастрофи під Смоленськом і беруть участь у роботі МАК.

Представники польської сторони, що брали борт 102, відмовилися дати коментар журналістам.

Читайте також:

Тисячі поляків зажадали міжнародного розслідування катастрофи під Смоленськом

Пам'ятний "смоленський хрест" зник з варшавської площі

Польща та Росія підпишуть меморандум щодо розслідування Смоленської трагедії

Росія підтвердила Польщі кваліфікацію диспетчерів, які садили літак Качинського

ВідеоАварія літака Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: