Росія передала Польщі нові документи щодо катастрофи літака Качинського

Москва передала Варшаві документацію загальним обсягом - 251 найменування і більше 10 тисяч сторінок. Серед переданого - справжні екземпляри документації, яка перебувала на борту президента Польщі.

Росія передала Польщі нові документи щодо катастрофи Ту-154 під Смоленськом. Процедура передачі відбулася у Міждержавному авіаційному комітеті в Москві.

"Передається документація загальним обсягом - 251 найменування і більше 10 тисяч сторінок", - заявив заступник голови МАК Олег Єрмолов.

За словами Єрмолова, Польщі передаються справжні екземпляри документації, яка перебувала на борту президента Польщі і виявлена на місці аварії. Зокрема, це керівництво по експлуатації, конструкторська документація Ту-154, технічні паспорти на встановлене обладнання та прилади, різні інструкції, альбоми компонувальних і електричних схем, матеріали збірки аеронавігаційної інформації та інші документи.

"Також передаються результати проведеного аналізу паливно-мастильних матеріалів, якими був заправлений літак", - додав Єрмолов.

Крім того, за словами Єрмолова, Польщі передається комплект збірника аеронавігаційної інформації Росії, в якому містяться відомості про національні правила і вимоги виконання міжнародних польотів у повітряному просторі Росії.

"Технічна комісія МАК готує до передачі черговий обсяг документації, яку просила польська сторона", - підкреслив Єрмолов.

Нагадаємо, польський урядовий літак Ту-154 розбився під Смоленськом вранці 10 квітня.

За попередніми даними, літак в умовах поганої видимості (сильний туман) зачепився за верхівки дерев та впав, не дотягнувши кількох метрів до злітно-посадкової смуги. Всі 96 людей, які були на борту, загинули. Серед них і президент Польщі Лех Качинський.

Польська делегація прямувала на жалобні заходи до Катині, де в 1940-х роках радянські органи розстріляли близько 22 тисяч польських солдатів і офіцерів.

На початку серпня польська влада офіційно висловила невдоволення проведеним росіянами розслідуванням у зв'язку з авіакатастрофою. Прем'єр Дональд Туск заявив, що "співпраця з росіянами виглядає ще гірше, ніж на початку". За словами поляків, від них нібито приховують документи, необхідні для завершення слідства.

До списку паперів, що цікавлять Варшаву, входить документація про стан аеропорту Смоленська, звіти про поведінку російських авіадиспетчерів і опис вимог авіаційної безпеки в Росії.

Читайте також:

Нового президента Польщі запідозрили в зраді у справі Качинського

Москва передала Варшаві відеозапис катастрофи літака Качинського

Польські ЗМІ: росіяни підклали до труни Качинського чужу руку

Скандал у Польщі: катастрофу Ту-154 міг спровокувати п'яний Качинський

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: