Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія перекидає 10 тисяч військових до кордонів НАТО

У Західному військовому окрузі РФ проводяться заходи зі стратегічного стримування.

Росія розмістить у своїй західній частині більше 10 тисяч військових-контрактників.

Як заявив міністр оборони країни Сергій Шойгу, військово-політична ситуація на західних кордонах РФ залишається нестабільною – "США та інші члени НАТО продовжують нарощувати військовий потенціал, в першу чергу, у сусідніх з Росією країнах".

За його словами, в Східній Європі на ротаційній основі розміщено близько 1,2 тисяч одиниць бойової техніки, у тому числі 30 бойових літаків, а також понад тисячу військовослужбовців західноєвропейських країн НАТО і США.

Він не виключив, що після саміту НАТО у Варшаві 8-9 липня масштаби військової присутності і активність збройних сил альянсу біля російських кордонів можуть значно зрости.

У Західному військовому окрузі, за словами глави російського військового відомства, з метою нейтралізації потенційних загроз проводяться заходи зі стратегічного стримування.

"Велика увага приділяється забезпеченню з'єднань і військових частин округу сучасним озброєнням, військовою і спеціальною технікою. В цьому році в округ надійде понад 2 тисяч одиниць нової та модернізованої техніки", - розповів Шойгу.

Нагадаємо, що російські військові літаки перехопили поблизу кордонів Естонії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції