Росія перекинула в Киргизію батальйон десантників

Стурбована безладами на півдні Киргизії Москва перекинула до республіки батальйон штурмової бригади ПДВ "для охорони російських військових об'єктів і безпеки російських солдатів".

На російську військову авіабазу Кант у Киргизії прибули три військово-транспортні літаки Іл-76, які доставили посилений батальйон 31-ї штурмової бригади повітряно-десантних військ.

"Завдання десанту – посилити охорону російських військових об'єктів і забезпечувати безпеку російських військовослужбовців та членів їхніх сімей", - повідомив представник російських силових структур.

Він уточнив, що "батальйон ПДВ оперативно перекинутий на авіабазу Кант у зв'язку з погіршенням обстановки на півдні Киргизії, численними жертвами і погромами".

"Десантники озброєні штатною стрілецькою зброєю, боєприпасами. Вони забезпечені необхідним харчуванням", - зазначило джерело у російському військовому відомстві.

Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.

Нагадаємо, що з квітня поточного року дві роти російських десантників вже перебувають на авіабазі Кант. Там дислокована 999 авіабаза, що входить до складу 5-ї армії ВПС і ППО; на базі проходять службу 250 російських офіцерів і 150 солдатів строкової служби і контрактників; базуються винищувачі Су-27, штурмовики Су-25, транспортні літаки Іл-76, вертольоти Мі-8, а також навчальні літаки Л-39.

На півдні Киргизії в ніч на п'ятницю, 11 червня, почалися заворушення, які тривають досі. За останніми даними, жертвами міжетнічних зіткнень між киргизами та узбеками стали вже майже сто людей, постраждали - близько 1250.

Станом на 13 червня у Джалал-Абаді тривають перестрілки, в місті Ош вирують пожежі. Там оголошено надзвичайний стан і запроваджено комендантську годину. Узбекистан відкрив кордон для біженців з Киргизії.

Читайте також:

Узбекистан відкрив кордон для біженців з Киргизії

На півдні Киргизії вбито пакистанського студента, ще 15 взято у заручники

Росія відмовилася врегульовувати конфлікт в Киргизії

У Киргизії почалися рейдерські захоплення будівель росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: