Росія перенесла спільне засідання з НАТО

Причиною переносу засідання стали навчання, які НАТО має намір провести в Грузії.

Росія заявила, що переносить назначене на 7 травня засідання Ради Росія-НАТО на рівні начальників генеральних штабів у зв'язку з майбутніми навчаннями Північноатлантичного альянсу в Грузії.

Головний військовий представник Росії при НАТО генерал армії Олексій Маслов офіційно повідомив про це членів альянсу на зустрічі, що відбулася в Брюсселі.

Багатонаціональні навчання НАТО Cooperative Longbow 09/Cooperative Lancer 09 повинні пройти в Грузії з 6 травня по 1 червня. Очікується, що в них візьмуть участь близько 1,3 тисяч військовослужбовців країн альянсу.

Росія неодноразово висловлювалася проти цих навчань, посилаючись на вкрай несприятливу політичну ситуацію в регіоні, яка склалася після озброєного грузино-осетинського конфлікту серпня 2008 року.

МЗС РФ розцінив намір НАТО провести навчання в Грузії як потурання агресору.

"Грузія - це агресор. І ми не можемо характеризувати те, що відбувається інакше, як надання військової і політичної підтримки агресору", - заявив замголови МЗС Сергій Рябков.

Нагадаємо, раніше постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін пригрозив, що Москва відмовиться від відновлення контактів з альянсом на військовому рівні, якщо навчання все-таки відбудуться.

Читайте також:

Росія пригрозила відмовитися від співпраці з НАТО

Від військових навчань НАТО в Грузії відмовилися три країни

Мєдвєдєв знає, чим гарантувати енергобезпеку Європи

НАТО запропонувало Росії поділити Грузію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: